FA. (1)

Jan Schoorel - Olieverf Bloemen

Jan Schoorel - Olieverf Bloemen kopen? Bied vanaf 175!
Jan Schoorel - Olieverf Bloemen kopen? Bied vanaf 175!Jan Schoorel - Olieverf Bloemen kopen? Bied vanaf 175!Jan Schoorel - Olieverf Bloemen kopen? Bied vanaf 175!Jan Schoorel - Olieverf Bloemen kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Astridveldkamp

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Schoorel (1928)
DragerPaneel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bloemen olieverf.
Over hemzelf:

Geboortegegevens:·1928 - - geboren
te Batavia (Java)
dd 28.12.1928
betreft:J. (Jan) Schoorel

kunstopleiding;
Instelling: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam;

Olie op paneel. Gesigneerd linksonder in het verf.

Afmetingen: 43 cm x43 cm

Jan Schoorel (1928)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Astridveldkamp

Lid sinds 2022
0 verkochte items
43 cm
43 cm
30 cm
30 cm
Starttijd:14-05-2022 om 18:36
Eindtijd:21-05-2022 om 19:27
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieOostvoorne , Nederland
VerzendingWereldwijd