Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Jaartal | 1985 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 103 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Conditie van het schilderij is goed, heeft niet in vochtige of rokerige ruimtes gehangen. Kleuren donker maar helder. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland |
Objectlocatie | Alphen aan den Rijn, Nederland |
Starttijd | 6-7-2023 om 9:52 |
Eindtijd | 22-7-2023 om 14:06 |