Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur - Verkocht

Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgekleurde litho door Jan Sierhuis, rechtsonder gesigneerd door hem met potlood. Let op werk is verlijmd op een stuk karton. De opgegeven mate zijn van het karton, de voorstelling is 21.5 x 32.5  cm.

Het achterliggende stuk karton is vuil, maar wanneer opnieuw ingelijst in passe-partout is dit niet meer zichtbaar. De voorstelling is zeer licht verkleurd en bevat wat foxing rechtsboven.

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-10-2022 om 14:57
Eindtijd:12-11-2022 om 20:42
Biedingen (10)
HanCor
12 nov. / 20:35
€ 35
SBerg
12 nov. / 11:49
€ 30
JohannavanDijk
12 nov. / 11:48
€ 25
SBerg
12 nov. / 11:48
€ 20
JohannavanDijk
12 nov. / 11:44
€ 15
SBerg
07 nov. / 20:47
€ 10
nelleke1958
07 nov. / 20:47
€ 5
SBerg
07 nov. / 20:47
€ 5
nelleke1958
01 nov. / 12:38
€ 3
duif
29 okt. / 00:27
€ 1