Jan Sierhuis - Inkt op papier - Abstracte Kompositie - Verkocht

Jan Sierhuis - Inkt op papier - Abstracte Kompositie kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Sierhuis - Inkt op papier - Abstracte Kompositie kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Inkt op papier - Abstracte Kompositie kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Inkt op papier - Abstracte Kompositie kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Inkt op papier.Gesigneerd met potlood.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat, diverse ouderdomsverfschijnselen.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:04-09-2018 om 17:09
Eindtijd:18-09-2018 om 22:50
Biedingen (13)
yerco18
18 sep. / 21:54
€ 30
Poriauga
18 sep. / 21:54
€ 25
Poriauga
09 sep. / 16:55
€ 15
JosKraay
09 sep. / 16:55
€ 10
Poriauga
09 sep. / 16:55
€ 9
JosKraay
09 sep. / 16:55
€ 8
Poriauga
09 sep. / 16:55
€ 7
JosKraay
09 sep. / 16:55
€ 6
Poriauga
09 sep. / 16:54
€ 5
JosKraay
09 sep. / 16:54
€ 4
Poriauga
08 sep. / 09:43
€ 3
alert
08 sep. / 09:43
€ 2
alert
06 sep. / 09:09
€ 1