Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina.

Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 1.033,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!Jan Sierhuis - Jubileum uitgave!!!Taxatiewaarde € 2.500,- uniek groen patina. kopen? Bied vanaf 899!

Geplaatst door  wammes
FA. (5)

76 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen42 cm x 25 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, groot, prachtig bronzen beeld van de bekende Kunstenaar: Jan Sierhuis.

Ter gelegenheid van zijn jubileum 70 jaar als kunstenaar.

Beperkte oplage. Inclusief zware granieten sokkel.
Unieke, groene uitvoering.

Zeer goede staat, altijd binnen gestaan.

Totale hoogte ca 42 cm. Sokkel maten: 15 x 15 x 8 cm.

Galerie prijs normaal 2500,00 EURO.

Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.

Dit item is verkocht voor 1.033,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-01-2021 om 13:15
Eindtijd:01-02-2021 om 19:32

Duboislaurence
29 jan. / 16:15
€ 899