Jan Sierhuis - litho - 1974 - Verkocht

Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Afmetingen:  21,5 x 32,2 cm. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood.  Gedrukt op 200 grams beter houtvrij tekenpapier van van Gelder.  Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZZW

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:20-12-2017 om 19:32
Eindtijd:29-12-2017 om 20:32
galerietweebijdrie
21 dec. / 22:07
€ 25