Jan Sierhuis - litho - 1974

Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Jan Sierhuis (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Afmetingen:  32 x 21 cm. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood.  Gedrukt op 200 grams beter houtvrij tekenpapier van van Gelder.  Conditie: in goede staat. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZOC

Starttijd:12-05-2018 om 11:58
Eindtijd:18-05-2018 om 20:58
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland