Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973

Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973 kopen? Bied vanaf 30!
Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973 kopen? Bied vanaf 30!Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973 kopen? Bied vanaf 30!Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973 kopen? Bied vanaf 30!Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973 kopen? Bied vanaf 30!Jan Sierhuis - Stilleven met tafel, 1973 kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190 exemplaren
  • Originele kleurenlithografie van Jan Sierhuis (1928)
  • Getekend en genummerd 164/190
  • Gedateerd (19)73
  • uitgever: Prent 190, Utrecht

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace.

In goede staat, lichte onopvallende kreuk in het werk, enkele lichte kreukjes aan de randen

Starttijd:17-01-2023 om 19:55
Eindtijd:22-01-2023 om 21:13
Openingsbod € 30
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa