Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek

Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!
Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!Jan Sierhuis - Zonder titel 1967 (kleurrijke gouache) + kunstboek kopen? Bied vanaf 875!
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1967
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig expressionistisch werk van Jan Sierhuis.

"Jan Sierhuis is vooral geïnspireerd door bijvoorbeeld Paul Cézanne, Henri Matisse, van Gogh en Picasso. In de jaren vijftig en zestig werkte hij enige tijd vrijwel uitsluitend abstract. In het midden van de jaren zestig ging hij over van het expressionisme naar een periode met vooral menselijke figuren."

Deze transitie is wellicht ook te herkennen in de expressionistische figuren in dit fraaie werk.

Bij voorkeur het werk af te halen in Bilthoven. Anders per koerier te versturen, vanwege afmetingen.

Jan Sierhuis - Werk uit de jaren 60
U krijgt er ook een leuk kunstboek bij van Sierhuis, met foto’s van werk uit dezelfde periode.

Prachtige robuuste zwarte lijst met een miniem deukje (zie foto). Werk in goede conditie; "zwevend" achter glas gepresenteerd.

Jan Sierhuis (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  KunstSiets
FA. (1)

Lid sinds 2021
39 verkochte items
90 cm
75 cm
65 cm
50 cm
Starttijd:15-02-2022 om 20:06
Eindtijd:22-02-2022 om 21:54
Openingsbod € 875
ObjectlocatieBilthoven, Nederland
VerzendingAlleen per koerier