Jan Sierhuis - zonder titel

Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Fraaie ets van  Jan Sierhuis.  De ets zelf is 19 x 23 cm. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.

Sluit over 4d 2u 18m 40s
Huidig bod€ 10
Volgend minimum bod: € 15
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:19-09-2022 om 12:28
Eindtijd:02-10-2022 om 21:19
Biedingen (4)
Revis
gisteren / 21:11
€ 10
paradijsje
gisteren / 21:09
€ 5
Revis
gisteren / 21:09
€ 3
paradijsje
gisteren / 14:02
€ 1