Jan Sierhuis : geen titel.

Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!

Jan Sierhuis : geen titel.

Verkoopprijs: € 75,00

Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!Jan Sierhuis : geen titel. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Yvonnemaria67
FA. (2)

38 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)

Jan Sierhuis - geen titel - tekening.

Ingelijst 32 cm x 42 cm

Tekening : 22 cm x 27 cm

Gesigneerd

1968

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:15-10-2016 om 15:45
Eindtijd:20-10-2016 om 15:45

Bombeeck
20 okt. / 15:39
€ 75