Jan Sirks - 1885-1938

Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - 1885-1938 kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
Lijst39 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jan Sirks. Handgesigneerd in potlood.
Jan Sirks (Rotterdam, 23 februari 1885 - Zeist, 11 maart 1938) was een Nederlands graficus, die zich toelegde op het schilderen, aquarelleren, tekenen en etsen van de havens van Rotterdam, dieren, stadsgezichten en landschappen in een romantisch realistische stijl.

Lijst heeft wat kleine beschadigingen en aan de achterzijde linksonder een plek/ vlek.  Werk zelf is in goede staat.

Jan Sirks (1885-1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Solosa

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
46 cm
39 cm
29 cm
22 cm
Sluit over 2d 2u 25m 49s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieZUID-BEIJERLAND,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 23:11
Eindtijd:02-02-2023 om 21:18