Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam - Verkocht

Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 1!Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 1!Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 1!Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Grote kerk Rotterdam

Gesigneerd: rechtsonder (door de tijd vervaagd)

Afmetingen werk: 46/30 cm

Afmetingen geheel: 70/50 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Ets

Conditie: Werk is in goede staat

Jan Sirks (1885-1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Martha
FA. (6 )

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:13-09-2017 om 19:40
Eindtijd:27-09-2017 om 21:50
Biedingen (12)
janee
27 sep. / 21:44
€ 21
kunst_kopen
27 sep. / 21:39
€ 19
janee
27 sep. / 21:30
€ 17
stama
27 sep. / 21:29
€ 15
janee
27 sep. / 21:29
€ 14
stama
27 sep. / 11:36
€ 12
Freek51
27 sep. / 11:36
€ 10
stama
27 sep. / 11:36
€ 10
Freek51
27 sep. / 11:24
€ 7
stama
27 sep. / 11:24
€ 5
Freek51
27 sep. / 11:24
€ 3
stama
13 sep. / 22:27
€ 1