Jan Sirks, Gezicht op Oude Haven Rotterdam, Ets - Verkocht

Jan Sirks, Gezicht op Oude Haven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sirks, Gezicht op Oude Haven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks, Gezicht op Oude Haven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks, Gezicht op Oude Haven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks, Gezicht op Oude Haven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Jan Sirks.

Voorstelling van de Oude Haven in Rotterdam met het Witte Huis, Nederlands eerste 'wolkenkrabber'.

Ets onder passepartout, zichtmaat 21x28, p.p.-maat 30x40

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Sirks' en gemonogrammeerd l.o. 'JS'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Sirks (1885-1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:03-01-2015 om 19:59
Eindtijd:10-01-2015 om 19:59
ajamartina
03 jan. / 20:46
€ 50