Jan Sirks - Rotterdam vóór 1940 - Verkocht

Jan Sirks - Rotterdam vóór 1940 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Sirks - Rotterdam vóór 1940 kopen? Bied vanaf 30!Jan Sirks - Rotterdam vóór 1940 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  titatina

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1940
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 60 cm (h x b)
Lijst49 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Jan Sirks van Rotterdam vóór 1940: Stokvisverlaat - einde Binnenrotte

Jan Sirks (1885-1938)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  titatina

Lid sinds 2019
2 verkochte items
60 cm
49 cm
60 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:17-03-2019 om 15:33
Eindtijd:05-04-2019 om 20:49
Deallerbeste010
04 apr. / 10:00
€ 35