Jan Sluijters: Bloemen - Verkocht

Jan Sluijters: Bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Jan Sluijters: Bloemen kopen? Bied vanaf 25!Jan Sluijters: Bloemen kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Sluijters (1881-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Litho (of is het een print? Het is mij nog niet helemaal duidelijk...) van Jan Sluijters in karakteristieke lijst.

Jaartal: ongeveer 1950
Oplage: onbekend
Ingelijst: ja
Afmetingen: 51,5 x 61 cm incl.lijst
Gesigneerd: linksboven in de druk
Conditie: Werk is in prachtige staat, oude (waarschijnlijk originele lijst) heeft wat ouderdomsplekjes.
Afhandeling: Het werk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper). Het werk kan ook bij u worden thuisbezorgd tegen kilometervergoeding.
Verzendkosten: Dit werk kan worden verzonden voor € 15,- (aangetekend en goed verpakt)
Garantie: Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven voor wat betreft de conditie dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
Bezichtigen: Ondanks de aankoopgarantie is het uiteraard mogelijk dit werk even te bezichtigen voordat u een bod uitbrengt, u bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:17-05-2014 om 16:07
Eindtijd:31-05-2014 om 16:07
Biedingen (2)
Kunstkijker
31 mei / 16:00
€ 30
Geertje
28 mei / 17:20
€ 25