Jan Sluijters - Waar is het nou?

Jan Sluijters - Waar is het nou? kopen? Bied vanaf 300!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 276,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sluijters - Waar is het nou? kopen? Bied vanaf 300!Jan Sluijters - Waar is het nou? kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Attractive_Arts_Antiques

3 verkochte items
  • Jan Sluijters (1881-1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst37 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening van een man en vrouw bij hun bed. De vrouw staat gebukt toe te kijken, de man tuurt onder het bed met een kaars in zijn hand. Zeer fijn getekend en fraai ingelijst.

Jan Sluijters, 1881 - 1957, schilder, (politiek)tekenaar, aquarellist, grafisch ontwerper, lithograaf, wandschilder, illustrator. Bekend kunstenaar. Zie P. Scheen, Jacobs, Vollmer, Waller en uitgebreide informatie bij de rkd.nl.

Dit item is verkocht voor 276,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-02-2020 om 12:56
Eindtijd:31-07-2020 om 16:31

brl1972
31 jul. / 15:59
€ 240