De vaas van Jan Snoeck is er een in de Memphis stijl, hand gesigneerd en geproduceerd door de Schoonhoven Keramiek/Plateelbakkerij Schoonhoven. De vaas heeft aan twee zijden een andere afbeelding: een kant is zeskleurig, de andere zijde heeft dezelfde figuur maar dan in zwart-wit. De vaas behoort tot een limited edition, dus uniek. Dank zij het glimmende keramiek is de weerspiegeling te zien van de omgeving.
Goed
Geen beschadigingen, keramiek is heel en niet gebarsten
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam nederland, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,45
Naar België
€ 13,00
€ 13,00