Jan Snoeck - Jan Snoeck: Mooie zeefdruk - Gezicht - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(4-4-1)

Mooie zeefdruk van Jan Snoeck. Op mooi dik papier.

Titel: Gezicht
Jaartal: 1991
Afmetingen: 46cm x 46cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 32/300

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan verzonden worden, aangetekend in een koker voor 15 euro. Afhalen in Amsterdam/Diemen zonder meerkosten. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Starttijd29-11-2011 om 10:39
Eindtijd6-12-2011 om 10:39