Jan Snoeck - Remus 7 - Verkocht

Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Ellenvanrooij

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/90
Remus 7 in kartonnen koker van de Livingstone gallery.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2020 om 11:31
Eindtijd:15-07-2020 om 21:16
Laelia
15 jul. / 12:56
€ 50