Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Beeld / Object |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Overig |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 9 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 145 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Theedoos 1: In goede staat, wat krasjes aan de onderkant. Theedoos 2: Dekseltje gebarsten op meerdere plaatsen en verzilverlaag weg vanboven, wat krasjes aan de onderkant. Alles getoond in de foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Ekeren, België |
Starttijd | 9-5-2022 om 9:55 |
Eindtijd | 9-7-2022 om 12:39 |