Jan Snoeck, zeefdruk, Landschap - Verkocht

Jan Snoeck, zeefdruk, Landschap kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Jan Snoeck, zeefdruk, Landschap kopen? Bied vanaf 49!Jan Snoeck, zeefdruk, Landschap kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  omber
FA. (3)

36 verkochte items
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

afmeting:         70 x 97 cm

uitgave:           Galerie Nouvelles Images, Den Haag

oplage:            150

jaar:                 1971

gesigneerd:     ja, linksboven met potlood (met titel)

genummerd:    ja, linksboven met potlood

conditie:          goed, nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:20-04-2017 om 17:54
Eindtijd:04-05-2017 om 17:54
Snoecky
04 mei / 10:17
€ 49