Jan Snoeck - Zeefdruk: Stoel - 2003

Jan Snoeck - Zeefdruk: Stoel - 2003 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jan Snoeck - Zeefdruk: Stoel - 2003 kopen? Bied vanaf 45!Jan Snoeck - Zeefdruk: Stoel - 2003 kopen? Bied vanaf 45!Jan Snoeck - Zeefdruk: Stoel - 2003 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4940 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
  • Jan Snoeck (1927-2018)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage145/150
Zeefdruk van Jan Snoeck. Jaar: 2003. Titel: Stoel. Afmetingen blad: H30 x b30 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:19-04-2019 om 23:26
Eindtijd:30-04-2019 om 21:16

kunst_94
26 apr. / 23:34
€ 45