Jan Strube - ik ruik mensen vlees

Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!
Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!Jan Strube - ik ruik mensen vlees kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Strube (1892-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1943
TechniekLitho
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 70 cm (h x b)
Lijst80 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
gemaakt in de oorlog 43 .jan verdiende hier zijn geld mee

de reus zijn maar 10litho ervan

Starttijd:30-03-2022 om 22:19
Eindtijd:02-04-2022 om 16:41
Openingsbod € 300
ObjectlocatieOUDENBOSCH, Nederland
VerzendingAlleen per koerier