Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | No: 180 |
Litho van Jan Strube. Titel: "Brugge". Nummer: 180. Afmetingen blad: H39 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H34 x b26.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in goede staat. De rand om het werk heen is verkleurd door een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 19-1-2020 om 21:22 |
Eindtijd | 23-1-2020 om 22:38 |