Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig geziene kleurenlitho door Jan Strube.
Voorstelling van een stilleven met klepkan en druiven.
Gelijst, beeldmaat 32x25, lijstmaat 50x40
Gesigneerd r.o. in de druk 'Jan Strube' en getiteld l.o. 'Stilleven'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 29-9-2015 om 18:51 |
Eindtijd | 8-10-2015 om 20:51 |