Jan te Wierik, boek

Jan te Wierik, boek  kopen? Bied vanaf 75!

Jan te Wierik, boek

Verkoopprijs: € 75,00

Jan te Wierik, boek  kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik, boek  kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik, boek  kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik, boek  kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik, boek  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jan te Wierik (1954-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " Ik houd van snoep"
Materiaal: Prachtig  boek met kunstlitho's van Jan te Wierik inclusief 4 losse kunstlitho's. Dit boek heeft een nieuwwaarde van €250,-

Afmetingen: Boek 35 x 49 cm ( prenten 33 x 46 cm )
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen/verzenden:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzendkosten in Nederland €15,- Belgie €35,-.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:02-06-2015 om 19:06
Eindtijd:13-06-2015 om 19:06

BeGe
13 jun. / 13:44
€ 75