Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst

Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!
Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!Jan te Wierik - gemengde techniek uit 1994, ingelijst kopen? Bied vanaf 1150!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
Jaartal1994
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi schilderij van Jan Te Wierik
Handgesigneerd en gedateerd '94 (1994)
Gemengde techniek en dik in de verf

Goede staat van het schilderij en de lijst

Jan te Wierik (1954-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  modernart
FA. (21)

Lid sinds 2010
288 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
70 cm
55 cm
65 cm
50 cm
Starttijd:02-06-2022 om 15:02
Eindtijd:11-06-2022 om 20:19
Openingsbod € 1150
ObjectlocatieErpe, België
VerzendingAlleen per koerier