Jan te Wierik - Jan te Wierik - olieverf op papier - zonder titel - 1987 - ingelijst

Jan te Wierik - Jan te Wierik - olieverf op papier - zonder titel - 1987 - ingelijst kopen? Bied vanaf 695!
Jan te Wierik - Jan te Wierik - olieverf op papier - zonder titel - 1987 - ingelijst kopen? Bied vanaf 695!Jan te Wierik - Jan te Wierik - olieverf op papier - zonder titel - 1987 - ingelijst kopen? Bied vanaf 695!Jan te Wierik - Jan te Wierik - olieverf op papier - zonder titel - 1987 - ingelijst kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  scarts
FA. (2)

28 verkochte items
  • Jan te Wierik (1954-2002)

Techniek en materiaal: olieverf op papier
Zonder titel.
Jaartal: 1987.
Gesigneerd en gedateerd: rechtsonder.
Aluminiumen inlijsting.
Lijstmaat: 102cm x 81cm.
Beeldmaat: 74cm x 58cm.
In zeer goede staat.
Wordt enkel in België en Nederland (persoonlijk en gratis) geleverd, na afspraak.

Jan te Wierik (1954-2002)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  scarts
FA. (2)

28 verkochte items
Starttijd:10-12-2018 om 18:48
Eindtijd:23-12-2018 om 16:00
Openingsbod€ 695
ObjectlocatieHouthalen-Oost, België