Jan te Wierik: Litho, Katwezen - Verkocht

Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!
Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!Jan te Wierik: Litho, Katwezen kopen? Bied vanaf 200!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Katwezen
Jaartal: 1990
Afmetingen blad: 55 cm x 64 cm
Oplage: h/c 23/30
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op stevig glad papier
Ingelijst: Nee
Conditie: Beeld in zeer goede staat, in de uiterste hoeken van het blad wat lichte kreuk (zie afbeeldingen). Ingelijst niet zichtbaar.

Speciale voorwaarden:

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (er komt dus niet nog BTW bij)
Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur (Eindprijs, Toeslag en Verzendkosten).

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Garantie:
Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

QQVB.

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:03-12-2014 om 12:24
Eindtijd:14-12-2014 om 12:24
klaasduindam
11 dec. / 14:44
€ 200