Jan Toorop - 1858-1928 - Verkocht

Jan Toorop - 1858-1928 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Toorop - 1858-1928 kopen? Bied vanaf 50!Jan Toorop - 1858-1928 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Jeanetp

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan Toorop (1858-1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1915
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen32.5 cm x 36 cm (h x b)
Lijst37 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie gravure van deze oude meester.

In nette staat

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 16:10
Eindtijd:28-08-2020 om 22:47
Marcello020
28 aug. / 22:22
€ 40