Jan Tormi - Jan Tormi: Carborundum, Entscheidung - Verkocht

Jan Tormi - Jan Tormi: Carborundum, Entscheidung kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Tormi - Jan Tormi: Carborundum, Entscheidung kopen? Bied vanaf 50!Jan Tormi - Jan Tormi: Carborundum, Entscheidung kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
  • Jan Tormi (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Entscheidung
Jaartal: niet gedateerd
Oplage:  30/90
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Carborundum op papier
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 567

Jan Tormi (1951)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Snuffel70
FA. (9)

111 verkochte items
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-08-2020 om 06:54
Eindtijd:29-08-2020 om 19:03
TNTinus1
28 aug. / 10:59
€ 50