Jan van Dam - Zeilende platbodem op rivier - Verkocht

Jan van Dam - Zeilende platbodem op rivier kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Dam - Zeilende platbodem op rivier kopen? Bied vanaf 175!Jan van Dam - Zeilende platbodem op rivier kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  JanCampert2020

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Jan van Dam (1857-1927)
Jaartal1920
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Goudkleurige ornamentslijst Amsterdams model
ConditieRedelijk

Enige craquelé vorming

Jan van Dam (1857-1927)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  JanCampert2020

Lid sinds 2020
1 verkochte items
91 cm
71 cm
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 12:15
Eindtijd:02-01-2020 om 21:20
JH015
02 jan. / 14:55
€ 175