Jan van Delft - Morning glory I | Ingelijst - Verkocht

Jan van Delft - Morning glory I | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Delft - Morning glory I | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan van Delft - Morning glory I | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan van Delft - Morning glory I | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Jan van Delft - Morning glory I | Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Jan van Delft (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 52 cm (h x b)
Lijst92.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Fraaie kleurrijke zeefdruk van Jan van Delft.  Rechtsonder gesigneerd Jan van Delft en genummerd 82/160.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

De lijst heeft wat gebruikssporen

Jan van Delft (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
72.5 cm
92.5 cm
52 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 08:55
Eindtijd:11-07-2020 om 19:16
Goudinees
10 jul. / 19:16
€ 55