Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 72.5 x 49.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 92.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Conditie van zowel werk als lijst zeer goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 6-6-2022 om 10:46 |
Eindtijd | 19-6-2022 om 15:41 |