Ruloff S.A. Manuputty - Contra
*Magisch-realistisch geschilderd werk door de kunstenaar Jan van den Berg. Zijn werk is zeer fijnzinnig realistisch en gedetailleerd.
*Beeldmaat 50 x 60 cm Lijstmaat: 55 x 65 cm.
*Conditie van het werk is zeer goed.
*Linksonder gesigneerd en gedateerd met: Berg'84
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Zijn werk was te koop bij de beste galeries en kunsthandels op het gebied van realistische kunst en komt weinig op de markt.
Zijn eerste solotentoonstelling vindt in 1979 bij Galerie Lambert Tegenbosch in Heusden plaats, waarna zeer veel exposities in binnen- en buitenland volgen. In 1986 heeft hij in Museum Kempenland Eindhoven samen met Ans Markus – met wie hij acht jaar samenwoont in Udenhout – een grote overzichtstentoonstelling in 1989 nogmaals samen met Theo l’Herminez en Gerrit Sol onder de titel Drie realisten uit Brabant.
Zijn werk is vertegenwoordigd in vele particuliere verzamelingen, maar ook in de collecties van het voormalig Museum Kempenland Eindhoven, Amsterdam Museum, Gemeentemuseum Het Markiezenhof Bergen op Zoom, de gemeente Tilburg, de collectie van de ING Bank en de vaste Mokum Collectie Amsterdam.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 14-5-2017 om 12:31 |
Eindtijd | 15-5-2017 om 16:14 |