Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
Larry Zox - "The Next Great Moment In History Is Ours" 1970 - gesigneerd - genummerd
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 156/300 |
Biography:
Exhibitions, selection:
Literature:
Conditie | Zeer Goed | ||
Werk is in zeer goede conditie. Lijst is in nette staat, heeft hier en daar wat niet storende gebruikssporen. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 2-8-2020 om 22:18 |
Eindtijd | 28-8-2020 om 14:08 |