Een groot en vrij vroeg, in 1932 geschilderde gemengde techniek (Aquarel, Pastel) van de Nederlandse kunstenaar Jan van der Heijden (1911-1992).
-Gesigneerd en gedateerd linksonder. -Afmetingen: Lijst, 65 x 53 cm. Beeld, 59 x 46 cm.
-Conditie: Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. De lijst is ‘verweerd’ en heeft beschadigingen aan de sierrand Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Johannes Cornelis (Jan) van der Heijden (Leiden 1911-1992 Delftgauw), schilder, aquarellist en tekenaar. -Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag. Hij woonde en werkte voornamelijk in Den Haag, Enkhuizen en Delftgauw (gemeente Pijnacker). Jan van der Heijden schilderde, aquarelleerde en tekende landschappen en stillevens. Jan van der Heijden was lid van ”Pulchri Studio” in Den Haag en kreeg vooral bekendheid door zijn vele polderlandschappen.
Goed
in goede conditie en originele lijst.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00