Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk - Verkocht

Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!
Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Ploeg - Hand gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan van der Ploeg (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig geometrisch abstract werk van Jan van der Ploeg. Een mooie kans om zijn werk in huis te hebben hangen. Zijn muurschilderingen zijn verbluffend.

Dit werk is gemaakt in 2019 en geheel in de lijn van zijn beeldtaal. Door de kunstenaar zelf met potlood gesigneerd en gedateerd.

Jan van der Ploeg (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jora_

Lid sinds 2022
2 verkochte items
29 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 178,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 19:57
Eindtijd:06-02-2023 om 21:41
Biedingen (5)
MichielO
06 feb. / 21:31
€ 155
Lisetkooptkunst10
06 feb. / 21:30
€ 145
MichielO
06 feb. / 21:26
€ 135
Lisetkooptkunst10
03 feb. / 20:05
€ 125
L_Schoenmaker
26 jan. / 12:56
€ 115