Jan van der Veer - Erotisch. Naakt liefdespaar.

Jan van der Veer - Erotisch. Naakt liefdespaar. kopen? Bied vanaf 49!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Jan van der Veer - Erotisch. Naakt liefdespaar. kopen? Bied vanaf 49!Jan van der Veer - Erotisch. Naakt liefdespaar. kopen? Bied vanaf 49!Jan van der Veer - Erotisch. Naakt liefdespaar. kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Akke
FA. (22)

362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Jan van der Veer (1912-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening van goede kunstenaar.
Goede staat.
Beetje kreuk aan de rand.

Zie foto's. Twee vouwtjes.

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-05-2020 om 17:07
Eindtijd:26-07-2020 om 10:08

FienP
25 jul. / 21:13
€ 49