Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst

Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van der Veer - Landschap - olieverfschilderij in een prachtige lijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan van der Veer (1912-2001)
Jaartal1987
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 56 cm (h x b)
Lijst40 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Keurig ingelijst schilderij, Zwaar geheel.

In goede gebruikte staat. Zeer lichte krasjes/veegjes.

Starttijd:17-12-2022 om 12:12
Eindtijd:31-12-2022 om 10:15
Openingsbod € 100
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland