Jan van der Veer - Naakte Vrouw Liggend

Jan van der Veer - Naakte Vrouw Liggend kopen? Bied vanaf 20!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van der Veer - Naakte Vrouw Liggend kopen? Bied vanaf 20!Jan van der Veer - Naakte Vrouw Liggend kopen? Bied vanaf 20!Jan van der Veer - Naakte Vrouw Liggend kopen? Bied vanaf 20!Jan van der Veer - Naakte Vrouw Liggend kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Timovdw

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Jan van der Veer (1912-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stuk van de Haarlemse kunstenaar Jan van der Veer (1912-2001).

Het werk is gesigneerd. Niet ingelijst

Herkomst: Uit de nalatenschap van een Familie.

Altijd goed opgeslagen in een droge donkere ruimte

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-02-2020 om 16:02
Eindtijd:11-02-2020 om 20:06

Lawrence
11 feb. / 09:15
€ 20