Jan van Diemen - Skiër - Verkocht

Jan van Diemen - Skiër kopen? Bied vanaf 500!
Jan van Diemen - Skiër kopen? Bied vanaf 500!Jan van Diemen - Skiër kopen? Bied vanaf 500!Jan van Diemen - Skiër kopen? Bied vanaf 500!
  • Jan van Diemen (1954)
Jaartal1988
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen130 cm x 160 cm (h x b)
Lijst132 cm x 162 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele Jan van Diemen met skiër in actie. In deze periode heeft Jan van Diemen de olieverf dik opgezet, waardoor de energie van de skiër goed overkomt. Dunnen houten omlijsting (enigszins verouderd) Geschilderd op canvas doek welke op hout is bevestigd.

Schilderij in prima staat, houten latjes omlijsting dienen geverfd of vervangen

Jan van Diemen (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Manonendick

Lid sinds 2022
1 verkochte items
162 cm
132 cm
160 cm
130 cm
Dit item is verkocht voor 603,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-11-2022 om 16:27
Eindtijd:10-01-2023 om 21:03
MollyPlugge
10 jan. / 20:00
€ 525