FA. (2)

Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84

Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84 kopen? Bied vanaf 45!
Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84 kopen? Bied vanaf 45!Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84 kopen? Bied vanaf 45!Jan van Dijk - 1, 2, 3...G 82-84 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Jan van Dijk (1943)
Jaartal1982
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25 exemplaren

Fraaie ets van Jan van Dijk.
Het werk zit in een pass partout hoes die opengeklapt kan worden.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. Versturen of ophalen.
Na aankoop kunt het werk laten opslaan zodat u het op een later tijdstip kunt afhalen.

Jan van Dijk (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
56 cm
76 cm
Starttijd:16-04-2022 om 12:38
Eindtijd:30-04-2022 om 22:16
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland