FA. (6)

Jan van Dijk - Sature

Jan van Dijk - Sature kopen? Bied vanaf 110!
Jan van Dijk - Sature kopen? Bied vanaf 110!Jan van Dijk - Sature kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Jan van Dijk (1943)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie potloodtekening van Jan van Dijk. Schetsboekpagina.
Het werk zit in een pass partout hoes  met plastic cover die opengeklapt kan worden.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. Versturen of ophalen.
Na aankoop kunt het werk laten opslaan zodat u het op een later tijdstip kunt afhalen.

Jan van Dijk (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
20 cm
29 cm
Starttijd:23-02-2022 om 15:33
Eindtijd:09-03-2022 om 21:45
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd