Jan van Geem, aquarel, ingelijst

Jan van Geem, aquarel, ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Jan van Geem, aquarel, ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Jan van Geem, aquarel, ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Jan van Geem, aquarel, ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

1022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan van Geem (1919-1995)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van Jan van Geem, gesigneerd en gedateerd 1949 r.o. Netjes ingelijst achter glas, afm. lijst 64,5x60,5. De lijst heeft gebruikssporen.

Verzending 15 euro, aangetekend 17 euro.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:08-04-2017 om 12:01
Eindtijd:22-04-2017 om 12:01

Alpberk
18 apr. / 16:57
€ 25