Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 - Verkocht

Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 kopen? Bied vanaf 10!Jan van Geem - Repetitie - Linosnede - gesigneerd r.o. - oplage 4/8 ex. - 1972 kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan van Geem (1919-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/8

Soort Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat

Opmerkingen:

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(vk362890)

ConditieRedelijk

De glasplaat ontbreekt. Het werk zit niet stevig in de lijst, het passe-partout heeft nerfvorminge verkleuring en enkele beschadigingen aan de oppervlakte.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:04-09-2018 om 14:08
Eindtijd:13-09-2018 om 19:52
Biedingen (2)
Yolo
13 sep. / 03:47
€ 15
Arrt
11 sep. / 22:12
€ 10