Jan van Geem - wat denk jij ervan?

Jan van Geem - wat denk jij ervan? kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Geem - wat denk jij ervan? kopen? Bied vanaf 25!Jan van Geem - wat denk jij ervan? kopen? Bied vanaf 25!Jan van Geem - wat denk jij ervan? kopen? Bied vanaf 25!Jan van Geem - wat denk jij ervan? kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  AnnekeK

Lid sinds 2020
13 verkochte items
  • Jan van Geem (1919-1995)
Jaartal1978
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 47 cm (h x b)
Lijst63 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2 uit 14

Linosnede van Jan van Geem uit 1978.
Eind jaren '70 ingelijst gekocht van de kunstenaar.
Lijst heeft wat kleine beschadigingen.

Lijst heeft enkele lichte beschadigingen.

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-04-2020 om 19:22
Eindtijd:14-04-2020 om 22:59

Biedingen (2):

Slinde
14 apr. / 22:51
€ 30
ChrisMe
13 apr. / 15:27
€ 25