Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Prachtige prent van Dick Bruna uit 1963, hier in een heruitgave (1996) door het Groninger Museum. Offset litho op dik papier. In mint conditie. Gratis verzending binnen Nederland!
Afmetingen: 34cm x 24cm
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-9-2023 om 12:43 |
Eindtijd | 5-10-2023 om 21:59 |