Jan van Heel - Gouache 1985

Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
  • Jan van Heel (1898-1990)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1985
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst87 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zwart wit werk van zijn latere periode
Er is een clown in te zien.
Rijden het maken van dit werk was Jan van Heel al op leeftijd.

In bijzonder mooie lijst. Mat zwart met klein accent.
ConditieRedelijk
Voor de leeftijd van het werk ziet het er goed uit
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Starttijd8-2-2022 om 16:16
Eindtijd19-2-2022 om 20:23
Openingsbod € 450
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland