FA. (4)

Jan van Heel - Gouache 1985

Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  ardworks

22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan van Heel (1898-1990)
Jaartal1985
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
Lijst87 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zwart wit werk van zijn latere periode
Er is een clown in te zien.
Rijden het maken van dit werk was Jan van Heel al op leeftijd.

In bijzonder mooie lijst. Mat zwart met klein accent.
ConditieRedelijk

Voor de leeftijd van het werk ziet het er goed uit

Starttijd:08-02-2022 om 16:16
Eindtijd:19-02-2022 om 20:23
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieBarendrecht , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland